Przedszkole Miejskie nr 112 w Łodzi

Grupa IV

Dzień Savoir- Vivre

04-06-2018
Zdjęcie przedstawiające prace plastyczne dzieci w dniu savoir- vivre
W dniu 29 maja obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Savoir- Vivre. Na początku zajęć dzieci podawały skojarzenia ze słowem „savoir- vivre” metodą burzy mózg&oacut (...)

Dmuchańce w przedszkolu

04-06-2018
Zdjęcie przedstawiąjące dzieci bawiące się na dmuchanych atrakcjach
22 maja dzieci z naszego przedszkola korzystały z atrakcyjnych dmuchanych urządzeń. Miały do dyspozycji trzy atrakcje, w tym aż dwie ogromne zjeżdżalnie. „Dmuchańce” kt (...)

Sukcesy w konkursach

29-05-2018
Zdjecie przedstawiające konkursową pracę plastyczną
Dbając o wszechstronny rozwój naszych wychowanków zachęcamy dzieci do udziałów w konkursach. Dzięki temu dzieci rozwijają kreatywność, wyobraźnię, fantazję, uz (...)

W krainie podróży

29-05-2018
zdjęcie przedstawiające dzieci trzymające pracę plastyczną
Na początku zajęć dzieci wysłuchały wiersza „Kto najszybszy? Kto najważniejszy?” M. Berowskiej, a następnie wymieniły wszystkie pojazdy występujące w utworze literackim (...)

Magiczna podłoga

29-05-2018
zdjęcie przedstawiające dzieci bawiące się na magicznej podłodze
Dzięki stworzeniu w naszym przedszkolu interaktywnej podłogi dzieci nie tylko mają świetną zabawę, ale także uczestniczą w interesujących zajęciach. Obraz wyświetlany na podłodze r (...)

Sprintem do maratonu

29-05-2018
Zdjęcie przedstawiające biegające w maratonie dzieci
W maju uczestniczyliśmy w IV edycji Ogólnopolskiego Maratonu Przedszkolaków- Sprintem do maratonu. Całą grupą udało się nam przebiec ogromny dystans, dzięki czemu prz (...)

W świecie przyrody

29-05-2018
Zdjęcie przedstawiające dzieci uczestniczące w zabawie dydaktycznej
Na zajęciach w ramach projektu "W świecie przyrody" starszaki z przedszkola słuchały opowiadania "Tajemnica małego nasionka" J. Wasilewskiej. Odpowiadały także na pytanie - Czego p (...)

Zajęcia na basenie

22-05-2018
Zdjęcie przedstawiające dzieci pływające w basenie
W dniu 16 maja starszaki uczestniczyły w zajęciach „Przedszkolaki na fali” w Aquaparku „Fala” . Dzieci miały możliwość przebywać w tężni solnej, któr (...)

Wycieczka do Warszawy

22-05-2018
zdjęcie przedstawiające dzieci z grupy IV na tarasie Centrum Nauki Kopernik w Warszawie
W dniu 7 maja pojechaliśmy na wycieczkę do Warszawy. Celem naszej podróży było Centrum Nauki Kopernik. Centrum Nauki Kopernik to centrum nauki którego ideą jest promo (...)

Nasza ojczyzna

22-05-2018
Zdjęcie przedstawiające dzieci uczestniczących w zabawie tematycznej
Na zajęciach prowadzonych w ramach projektu „W kraju Orła Białego” starszaki słuchały wiersza „Kto ty jesteś” Władysława Bełzy i odpowiadały na pytania: Kim (...)