Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wydarzenia

Spotkanie w Domu Seniora "WŁÓKNIARZ"

8 lutego dzieci z grupy żuczków wybrały się z wizytą do Domu Seniora. Dzieci zaprezentowały program artystyczny złożyły życzenia i wręczyły upominek-obrazek. Wizyta w Domu Seniora była dla przedszkolaków wartościową lekcją wychowawczą, która uczy szacunku i życzliwości jaką trzeba okazywać osobom starszym.

Dzień Babci i Dziadka

W dniu 24 stycznia 2024 roku dzieci świętowały Dzień Babci i Dziadka. Żuczki poprzez część artystyczną wyrażały szacunek, a także dziękowały i doceniały swoje babcie i dziadków za bezwarunkową miłość, ich troskę, poświęcony czas, opiekę, zabawę i życiową wiedzę.

Bajkowe Jasełka

Dnia 15 grudnia dzieci przygotowały dla swoich najbliższych przedstawienie z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.Żuczki wcieliły się w rolę bajkowych postaci. W sposób wyjątkowy witały małego "Jezuska" symbol miłości i dobra. Nie zabrakło również tańca i pieśni świątecznych i życzeń.

Warsztaty "Kukiełkowe lalki"

6 grudnia gościliśmy w grupie panią Olę - mamę Malwinki, która zapoznała nas z nową ciekawą techniką tworzenia kukiełek z różnych materiałów plastycznych. Każdy żuczek wykonał swoją własną wymyśloną kukiełkę, której nadał imię. Dziękujemy bardzo zabawa nam się bardzo spodobała.

Mikołajki

06.12.2023
Mikołajki

Mikołajki

06.12.2023

Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. W dniu 6 grudnia wszystkie dzieci z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Nagle w oddali usłyszały znajomy dźwięk dzwoneczka.....

Warsztaty z Rodzicami "Choinka"

Dnia 5 grudnia w grupie Żuczków odbyły się warsztaty plastyczne z udziałem Rodziców. Dzieci wraz z Rodzicami ozdabiały choinki z różnych materiałów plastycznych. Nie zabrakło także zabaw ruchowych z piosenką. Na zakończenie dzieci razem z Rodzicami udekorowały choinkę, która zagościła w sali żuczków na święta.

Dzień Praw Dziecka

20 listopada to bardzo wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. Tego dnia grupa Żuczków utrwalała Prawa Dziecka uchwalone podczas Konwencji.

Logo teatru Pinokio

W dniu 16 listopada 2023 roku grupa Żuczków odwiedziła teatr Pinokio. W teatrze oglądaliśmy przedstawienie "Niesamowite Przygody Dziesięciu Skarpetek" na podstawie książki Justyny Bednarek. Wrażenia po spektaklu zostały z dziećmi jeszcze na długo po obejrzeniu sztuki!

Święto Niepodległości

11 listopada 1918 r. to niezwykły dzień w historii naszej Ojczyzny – po 123 latach niewoli Polska odzyskała Niepodległość. To okazja do radości, ale także refleksji nad burzliwą przeszłością naszej Ojczyzny.10 listopada w przedszkolu obchodziliśmy kolejną, rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Warsztaty

30.10.2023
Warsztaty

Warsztaty

30.10.2023

30 października gościliśmy w grupie panią Magdalenę - mamę Marcelka, która prowadziła warsztaty plastyczne "Nietoperek"..Żuczki z uważnością wysłuchały różnych ciekawostek dotyczących życia tych wspaniałych zwierząt. Dzieci wykonały swoje własne wymyślone nietoperze nadając im imię. Zabawa nam się bardzo podobała.

Jesień w ogrodzie

Korzystając ze słonecznej pogody żuczki aktywnie spędzają czas w ogrodzie przedszkolnym. Dzieci chętnie podejmują aktywności ruchowe, biegają, wspinają się, podziwiają kolory jesieni oglądając liście i drzewa.

Alpaki w Przedszkolu

Dnia 16 października w naszym Przedszkolu gościliśmy niecodzienne zwierzęta -Alpaki. Alpaka zamieszkuje górzyste tereny Ameryki Południowej. To inteligentne i łagodne zwierzęta. Szczególnie łatwo przywiązują się do dzieci.

Dzień pierwszej pomocy

We wrześniu odwiedził dzieci Ratownik Medyczny. Żuczki zapoznały się z pracą ratownika. Z uwagą i zainteresowaniem słuchały informacji na temat udzielania pierwszej pomocy. Dzieci z podziwem oglądały motor, na którym przyjechał ratownik.

Kodeks grupowy

08.09.2023
Kodeks grupowy

Kodeks grupowy

08.09.2023

Na początku roku szkolnego Żuczki ustaliły wspólnie Kodeks Grupy. Omówiliśmy wspólnie zasady i zobowiązaliśmy się do ich przestrzegania. Każdy żuk podpisał kodeks własnoręcznie podpisem i odciskiem palca.