KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka, do klauzuli informacyjnej masz dostęp w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Wydarzenia

Rysowanie przy tablicy

Rozwój grafomotoryki dziecka trwa kilka lat. Ważne jest aby stworzyć dziecku możliwości bogatego wyboru operacji ruchowych, na przeróżnym materiale i strukturze, tak w pozycji pionowej np. na tablicy, jak i pozycji poziomej, np. na kartce papieru.

Kwiatki, bratki i stokrotki...

Edukacja przyrodnicza jest częścią wychowania przedszkolnego. Jej celem jest zbliżenie dziecka do przyrody, ukształtowanie właściwego, opiekuńczego stosunku do roślin i zwierząt, doprowadzenie do zrozumienia stanowiska i roli człowieka w przyrodzie. Nasze przedszkolaki spisały się wyśmienicie jako mali ogrodnicy!

Kino i popcorn

23.04.2021
Kino i popcorn

Kino i popcorn

23.04.2021

W nagrodę za zdalną naukę i przesyłanie prac, maszyna losująca wybrała jedną ze zgłoszonych przez Was bajek :) W naszym przedszkolnym kinie królowały dziś Minionki, czyli bajka z plakatu Leona :) Reszta dnia też minęła na żółto i niebiesko... To był Minionkowy zawrót głowy :)

Wielkanoc

27.03.2021
Wielkanoc

Wielkanoc

27.03.2021

Przygotowania do Świąt czas zacząć! Rzeżucha posiana, kurczaczki zrobione, pisanki wyklejone. Nawet zajączek wielkanocny nie zapomniał nas odwiedzić z małym upominkiem :)

Powitanie wiosny

Wiosna, wiosna... Wiosna, ach to Ty! Pożegnaliśmy białą porę roku i zaczarowaliśmy świat kolorem. Były zabawy, tańce i oczywiście topienie Marzanny :) Słońce świeci- to znaczy, że spisaliśmy się świetnie!

Sensoplastyka

27.03.2021
Sensoplastyka

Sensoplastyka

27.03.2021

Sensoplastyka wpływa na stymulację wszystkich zmysłów. Plastyka sensoryczna to mnogość faktur, tekstur oraz cała paleta barw. Dzięki wprowadzaniu takich działań w pracy z dziećmi wpływamy na rozwój ich kreatywności oraz twórczego myślenia.

Warsztaty teatralne

10 marca do naszego przedszkola zawitała edukatorka teatru Arlekin - Pani Justyna (prywatnie mama Iwa). Za jej sprawą poznaliśmy różne rodzaje lalek (pacynki, marionetki, mapety, jawajki, sycylijki), oraz poćwiczyliśmy wyrażanie emocji. Było wspaniale :)

Lot w kosmos

16.03.2021
Lot w kosmos

Lot w kosmos

16.03.2021

Tydzień kosmiczny jest jednym z naszych ulubionych. Tym razem 'odlecieliśmy' własną rakietą przy dźwiękach ulubionej piosenki Drobnutek. Stworzyliśmy też układ słoneczny i już każde dziecko wie, że na trzeciej planecie od słońca znajdujemy się :)

Warsztaty przyrodnicze "kto śpi zimą?"

Niedawno wzięliśmy udział w warsztatach przyrodniczych, podczas których dowiedzieliśmy się między innymi, które zwierzęta zapadają w zimowy sen. Oprócz tego mogliśmy zobaczyć, dotknąć i powąchać pokarmy, którymi żywią się niektóre zwierzęta. Nasze serca skradł jednak mały kolczasty jegomość - jeż afrykański.

Podróże małe i duże

Przy okazji omawiania środków transportu, stworzyliśmy własny pojazd. Jest oryginalny, ekonomiczny i dowiezie nas wszędzie gdzie zaprowadzi wyobraźnia. Gdyby na trasie były małe problemy, pomoże nawigacja autorstwa Mikołaja :)