Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wydarzenia

Wielkanoc u Zajączków

W okresie przedświątecznym poznaliśmy wielkanocne symbole i tradycje, a nasze Zajączki przygotowały pięknie dekorowane jaja dla najbliższych. Nie zabrakło też poszukiwania jajek ukrytych w ogrodzie. Za każde odnalezione jajko, dzieci otrzymały nagrody od Wielkanocnego Zająca.

Dzień Matematyki

Matematyka towarzyszy nam każdego dnia. Tym razem zabawom nie było końca. Liczyliśmy, dodawaliśmy, porównywaliśmy liczby, poznaliśmy znaki większości, mniejszości i równości. Każdy otrzymał zasłużony Dyplom Mistrza Matematyki :)

Dzień Dinozaura

Dzień Dinozaura zapoczątkował u Zajączków cykl aktywności. Byliśmy paleontologami, artystami, a nawet wyhodowaliśmy swojego Dinusia :) Dinuś ciągle rośnie, a my bacznie obserwujemy jego rozwój.

Urodziny

12.03.2022
Urodziny

Urodziny

12.03.2022

Jak zwykle, świętujemy po królewsku :) Sto lat życzą Zajączki!

Dzień Dentysty

Światowy Dzień Dentysty to doskonała okazja żeby odwiedzić naszą sąsiadkę- Panią Stomatolog. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie- już nam dentysta niestraszny :)

Mali badacze

10.03.2022
Mali badacze

Mali badacze

10.03.2022

Dzieci najskuteczniej uczą się przez działanie. Eksperymenty badawcze doskonalą kreatywność, wiedzę, wyobraźnię, koncentrację uwagi, spostrzegawczość i wytrwałość. Tym razem świetną zabawę zafundowała nam Ciocia Karolina (studentka Uniwersytetu Łódzkiego).

Alpakoterapia

10.03.2022
Alpakoterapia

Alpakoterapia

10.03.2022

Alpakoterapia to forma zooterapii, polegająca na bezpośrednim kontakcie ze spokojnie nastawioną do człowieka i ciekawską alpaką. Karmienie, przytulanie, głaskanie alpaki odpręża, wycisza i nastraja pozytywnie do życia. Zwierzęta są ciepłe i miękkie w dotyku, dzięki czemu obniża się poziom lęku i stresu.

Bal karnawałowy

W karnawale, w karnawale dookoła wielkie bale. Gdy orkiestra pięknie gra, dobry humor każdy ma! W karnawale, w karnawale dzieci bawią się wspaniale. W karnawale każdy chce tańczyć, śpiewać, bawić się.

Warsztaty z Manufakturą Czekolady

To zdecydowanie nasze najsłodsze warsztaty. Czekolada w foremkach, czekolada do picia, liofilizowane owoce i orzechy... Poznaliśmy drogę od ziarna kakaowca do produkcji czekolady. Zostaliśmy "Młodszymi Czekoladnikami", a nasze wyroby miały szansę rozpieszczać podniebienie kochanych Babć i Dziadków.

Wesołych Świąt!

Pragniemy złożyć Rodzinom naszych Zajączków najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Niech będą one czasem spędzonym w gronie rodzinnym, bez pośpiechu, trosk i zmartwień, a wigilijne światło niech da wszystkim poczucie bezpieczeństwa i pozwoli z optymizmem spojrzeć w przyszłość.

Zabawa to poważna sprawa

U dzieci nauka i rozwój są nierozerwalnie związane z zabawą . Dzieci bawiąc się, jednocześnie się uczą. Wykorzystanie zabawy w procesie nauczania jest więc niezbędne, by dzieci odniosły sukces w edukacji.

Świętujemy Niepodległość

Uroczystość ta zapadnie wszystkim głęboko w pamięć. Dzień, który przeżyliśmy dumnie i z uśmiechem, na pewno przyczyni się do kształtowania patriotycznych postaw naszych małych przedszkolaków. Tego dnia wszystkie dzieci razem z pracownikami P.M.112, dokładnie o godz. 11:11 odśpiewały "Mazurek Dąbrowskiego".

Moje Bambino

07.11.2021
Moje Bambino

Moje Bambino

07.11.2021

Mały przeciek z ostatniej sesji do katalogów Moje Bambino :) Zobaczcie sami jacy z nas modele i jak świetnie się tam bawimy!Ta przygoda otwiera nas na świat i pozwala nabrać pewności siebie! A Ciocie taaaakie dumne!!!

Dzień Dyni

07.11.2021
Dzień Dyni

Dzień Dyni

07.11.2021

Na zagonie złota głowa smaczne ziarnka w sobie chowa. Okrągłe, pękate rumiane jak słońce, w środku chowa skarby, jak grosze w skarbonce.

Tydzień francuski

Bonjour! Co to był za tydzień! Poznaliśmy podstawowe zwroty, konstruowaliśmy "żelazną damę", słuchaliśmy francuskiej muzyki, projektowaliśmy modę... Ciocie w kuchni przygotowały pyszne menu, a dzięki uprzejmości Pani Justyny- specjalistki od j francuskiego, podsumowaliśmy tydzień iście po galijsku! Merci!